נעים להכיר

שמי טל בן-דוד,
נטורופתית,
מטפלת ומורה לתטא הילינג

האני מאמין שלי

נושאים של גוף-נפש העסיקו אותי מאז ומעולם, גם בשנים בהן מילאתי תפקידים בכירים וניהלתי קריירה מצליחה בתחום ההיי-טק, זו הסיבה שבחרתי לשנות כיוון וללכת לעסוק במה שתמיד הרגשתי שהוא היעוד שלי, הטיפול באנשים.

אני מאמינה כי הצלחה טיפולית בבסיסה נובעת מהתאמה של תכנית הטיפול למצבם הפיזי והרגשי של המטופלים, בעיני קצב ואופי הטיפול חייבים להיקבע על סמך יכולות ההירתמות וההיענות שלהם לתוכנית הטיפולית שהתוויתי; זוהי אחריותי כמטפלת להבין לעומק את צרכי המטופלים ו"לתפור להם חליפה טיפולית" תוך יצירת תחושת מסוגלות אצלם שתיצור תנועה תמידית קדימה.

כשאני מטפלת בך, אתה מקבל, בהתחייבות, תכנית טיפולית שמתאימה ליכולות שלך וליווי שלא מוותר עליך, גם כשאתה מתעייף בתהליך.

כשאני מלמדת אותך, אנחנו ביחד בתהליך הלמידה ואני רואה את היכולת שלך להפנים את החומר וליישם אותו באופן מדויק כאחריות שלי.

השאיפה לאיזון בין גוף לנפש והקפדה על אורח חיים בריא היו והינם חלק בלתי נפרד ממי שאני ותפיסת העולם שלי, לא רק כמטפלת אלא כאדם, ולכן, עבורי, הנטורופתיה והתטא הילינג אינם רק מקצוע אלא גם דרך חיים.

הכשרה מקצועית

כמי שצמחה בעולם ההיי-טק וכבעלת תואר ראשון במתמטיקה אשר בחרה לעסוק בתחום אחר, לאחר שינוי הכיוון שביצעתי חיפשתי באופן טבעי תחום טיפולי המשלב חשיבה מדעית בצד הסתכלות הוליסטית, את התשובה מצאתי גם בנטורופתיה וגם בתטא הילינג

לרכוש תואר בנטורופתיה לוקח ארבע שנים אך הלימודים וההכשרה אינם נגמרים לעולם, כמטפלת אני רואה חובה לעצמי ללמוד ולהעמיק בכלים הטיפוליים העומדים לרשותי וכן ולהרחיב את הצע הכלים הטיפוליים שלי ובכך לאפשר למטופלי לקבל טיפול המותאם עבורם במידה המדויקת ביותר.

את ההכשרה המקצועית כנטורופתית רכשתי במכללת רידמן לרפואה משלימה ואת הכשרתי כמורה לתטא הילינג רכשתי ישירות מויאנה סטייבל מפתחת השיטה.

תפיסת עבודה  מקצועית

מאז סיום הלימודים אני ממשיכה לטפל במטופלים בעלי קשת רחבה של בעיות ובמקביל מעבירה קורסים של תטא הילינג.

כמטפלת, אני משלבת כלים טיפוליים מגוונים בהתאמה מדויקת למאפייני הלקוח. בעבודתי אתך אתה נהנה ממקצועיות, אמינות והקשבה אמתית.

כמורה לתטא הילינג אני מובנית ושיטתית ומלמדת כך שניתן ליישם את הכלי מהר, נכון וטוב. היות ואני באה מרקע מקצועי תכליתי וריאלי, הכולל שעות ארוכות ורבות של הנחייה בתחומים רבים – אצלי הלימוד של התטא הילינג הוא מאורגן וברור בדיוק כמו לימודי חשבון ועברית בכתה א'. אין סיכוי שבסוף הקורס לא יודעים לספור או לקרוא.

העקרונות שמנחים אותי בעבודה הם יושרה מקצועית, עקרונות הריפוי הטבעי, שאיפה לאיזון בין הגוף והנפש, תפיסת האדם כשלם, מציאת שורש הבעיה בד בבד עם טיפול בסימפטומים המידיים שלה ולא במקום זאת, שיתוף המטופל בבניית התוכנית הטיפולית תוך כדי הקשבה ויצירת דיאלוג לצורך התאמתה לצרכיו ויכולותיו ובנוסף שמירה על דינאמיות התוכנית בהתאם להתקדמות במהלכה.

בעיני טיפול מקיף ויסודי מתחיל באבחון, הקלה על הסימפטומים אינה תחליף למציאת שורש הבעיה ממנה סובל המטופל. אבחון מדויק יקרב למטופל את ההקלה והריפוי לבעיותיו.

במה אני מטפלת?

לרפא ממחלות או מקשיים ומגבלות פיזיים (מערכת העיכול, בעיות גניקולוגיות כגון מחזור, גיל המעבר, פוריות, בעיות השמנה, מתח ועייפות, מחלות כרוניות, בעיות לחץ דם, כולסטרול, סוכרת, בעיות שינה, אלרגיות ועוד).

להוריד מכתפיים של אנשים משאות כבדים של רגשות אשמה, שמעכבים אותם בחייהם.

לרפא אנשים מחרדות (טיסה, עמידה מול קהל, ראיונות עבודה, חרדת בחינות ועוד).

לעזור לאנשים לעשות שינויים שהם לא מצליחים לעשות במשך שנים! (תזונה לקויה, תקיעות בעבודה, זוגיות לא מתפקדת ועוד).

למצוא בקלות אמונות שורש ודפוסי התנהגות שמעכבים אותך ולהחליפן בקלות באמונות שמקדמות להצלחה.

מה עוד חשוב לדעת?

בהצטרפותך למעגל לקוחותיי הקבועים, אתה נהנה מזמינות לשאול ולהתייעץ בנושאים מגוונים גם במהלך תקופת הטיפול או הקורס וגם לאחר מכן! וכן, אתה נהנה מטיפים וכלים לאורח חיים בריא ומאוזן.

כלקוח שלי, באפשרותך להגיע לטיפול אחד-על-אחד בנושאים מגוונים, או להגיע לקורסי התטא הילינג שאני מקיימת.

ניתן להזמין אצלי הרצאות בנושאי אורח חיים ובריאות שמעניקות למשתתפים בהן כלים פשוטים ליישום לאורח חיים בריא בתוך המשפחה.

אני חברה באגודה הישראלית לנטורופתיה ולתזונה טבעית, 10143 R.Na,

שלכם,

טל בן-דוד

אני מקבלת מטופלים בקליניקה שלי שנמצאת בראשון לציון

כן. בהחלט ניתן לקבל ממני טיפול גם אצלי בראשון לציון וגם בזום. הטי]ולים אפקטיביים באותה מידה

תטא הילינג היא שיטה שמאפשרת חיבור מדויק ליכולות האינטואיטיביות שלנו
החיבור הזה מאפשר שינוי וריפוי פיזי פסיכולוגי ורוחני
השינוי והריפוי נעשים על ידי התחברות לאנרגיה מיטיבה שמקיפה אותנו

התטא הוא התדר שמתקיים במוח בזמן הרפייה עמוקה ובשלב הראשון של החלימה. הטיפול באמצעות תטא הילינג מורכב משלושה שלבים עיקריים: שיחה של מטפל עם מטופל, או של מטפל עם עצמו – בתדר התטא המוביל לתת-מודע; איתור מקור הבעיה בקלות (מה שבלי התטא הילינג יכול לקחת חודשים, שנים או לא להימצא בכלל); שחרור מהיר של המטופל מהבעיה.

סיימתי לימודי נטורופתיה ב2008. התחלתי את לימודי התטא הילינג שלי ב2011 (ומאז אני ממשיכה להתמקצע). אני מוסמכת להוראת תטא הילינג מ2013 
טיפלתי במאות מטופלים ולימדתי מאות תלמידים.

אני כל הזמן ממשיכה ללמוד ולהעשיר את ארגז הכלים שלי

גלול כלפי מעלה