תטא הילינג

תטא הילינג היא שיטה המאפשרת חיבור מדויק ליכולות האינטואיטיביות שלנו
החיבור הזה מאפשר שינוי וריפוי פיזי פסיכולוגי ורוחני
השינוי והריפוי נעשים על ידי התחברות לאנרגיה מיטיבה שמקיפה אותנו

התטא הוא התדר שמתקיים במוח בזמן הרפייה עמוקה ובשלב הראשון של החלימה. הטיפול באמצעות תטא הילינג מורכב משלושה שלבים עיקריים: שיחה של מטפל עם מטופל, או של מטפל עם עצמו – בתדר התטא המוביל לתת-מודע; איתור מקור הבעיה בקלות (מה שבלי התטא הילינג יכול לקחת חודשים, שנים או לא להימצא בכלל); שחרור מהיר של המטופל מהבעיה.

בטיפול תטא הילינג המטפל מתחבר לתדר התטא ומבצע שינויים תודעתיים עבור המטופל. בקורסים של התטא הילינג לומדים איך להתחבר לתדר התטא ואיך ליצור שינויים עבור עצמנו, בני המשפחה ומטופלים.

שאלות שאני נשאלת לעיתים קרובות

תטא הילינג היא שיטה שמאפשרת חיבור מדויק ליכולות האינטואיטיביות שלנו
החיבור הזה מאפשר שינוי וריפוי פיזי פסיכולוגי ורוחני
השינוי והריפוי נעשים על ידי התחברות לאנרגיה מיטיבה שמקיפה אותנו

 

תשמע/י, נוכחתי לגלות שזה פשוט עובד, ושכל אחד יכול לטפל בעצמו ובאחרים באמצעות תטא הילינג. אחת מנקודות המפתח לכך, היא שזה תחום שאם לומדים אותו באופן מובנה ושיטתי – מיישמים אותו מהר, נכון וטוב. היות ואני באה מרקע מקצועי תכליתי וריאלי, הכולל שעות ארוכות ורבות של הנחייה בתחומים רבים – אצלי הלימוד של התטא הילינג הוא מאורגן וברור בדיוק כמו לימודי חשבון ועברית בכתה א'. אין סיכוי שבסוף הקורס לא יודעים לספור או לקרוא.

היכולת להתחבר לתדר התטא היא יכולת מולדת שקיימת בכל אחד. בקורס לומדים איך לזהות אותה ואיך להשתמש בצורה קלה פשוטה וזמינה ואיך להפוך את היכולת הזו לכלי עבודה פרקטי ונגיש עבורנו ועבור מי שאנחנו רוצים לעזור לו. 

כבר בתום הקורס הבסיסי את/ה מקבל/ת את ההסמכה לטפל – בעצמך ובאחרים.
אני באופן אישי משתמשת בתטא הילינג ברמה היומיומית, החל מזימון חנייה (החנייה תמיד מחכה לי! גם בתל אביב), דרך טיפול בבעיות רפואיות של מטופליי, וכלה בסלילת הדרך המקצועית שלי בהצלחה. באמצעות התטא הילינג הגדלתי את הפעילות בקליניקה שלי באופן משמעותי.

כיצד לעבור בצורה יזומה לתדר התטא.
כיצד לסרוק אנרגטית אנשים ולהבין מה קורה בגופם, רגשית ופיזית.
לזהות אמונות חוסמות ויצירת אמונות חדשות שמקדמות להצלחה
לעבוד עם מחלות או קשיים ומגבלות פיזיים
להוריד מכתפיים של אנשים משאות כבדים של רגשות אשמה, שמעכבים אותם בחייהם.
לעבוד עם אנשים הבובלים מחרדות (טיסה, עמידה מול קהל, ראיונות עבודה, חרדת בחינות ועוד).
לעזור לאנשים לעשות שינויים שהם לא מצליחים לעשות במשך שנים! (תזונה לקויה, תקיעות בעבודה, זוגיות לא מתפקדת ועוד).
למצוא בקלות אמונות שורש שחוסמות את עצמך או את המטופל ולהחליפן בקלות באמונות שמקדמות להצלחה.
לרפא ולסייע גם מרחוק.

הקורס הוא בן 3 ימים מרוכזים ורצופים, 8 שעות מדי יום, שבהן את/ה מקבל/ת את כל השיטה באופן השיטתי והמדויק ביותר. אף אחד מתלמידיי לא נשאר מאחור, גם אחרון הציניקנים – כולם מצליחים. כבר במהלך הקורס מתרגלים האחד על השני, מטפלים ומתחילים להיות בשליטה מוחלטת, שאף תפתיע אתכם בהתחלה, על החיים שלכם

את כל יסודות השיטה במלואם
חוברת אישית עם כל תכני הקורס
הספר "תטא הילינג" של ויאנה סטיבל, יוצרת שיטת התטא הילינג, בתרגום חדש לעברית שבוצע ע"י ארגון התטא הילינג הישראלי. שווי הספר: 110 ₪.
תעודת 'מטפל מוסמך בתטא הילינג' מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג "Vianna's Natures Path".
כניסה לקבוצת הפייסבוק הסגורה ולקבוצות התרגול של בוגרי קורס תטא הילינג. בסיום הקורס ניתן ומומלץ להמשיך לתרגל ולהתאמן בכלי. לשם כך אני מספקת לך מסגרת אינטרנטית וכן מפגשים בהם נעמיק, נתרגל וניישם את השימוש בתטא הילינג.

השתתפות חוזרת ללא תשלום בקורסים. ניתן להשתתף כמה פעמים שרוצים בקורס. (הטבה זו פתוחה רק לתלמידים שלי)

המחיר המלא למשתתף בקורס תטא הילינג יסודהוא 1850 ש"ח
ניתן לחלק לתשלומים. (בשיקים או בכרטיס אשראי)
המחיר כולל את חומרי הלימוד שיחולקו וכיבוד קל שיוגש לאורך כל ימי הקורס.
דמי הרישום, 350 ₪, יקוזזו מהמחיר המלא של הקורס ולא יוחזרו במקרה של ביטול אלא יישמרו לקורס במועד אחר.
השתתפות חוזרת בקורס, לבוגרי קורס יסוד – 900 ₪ בלבד.

הקורסים הפרונטליים מתקיימים בראשון לציון – ניתן ללמוד גם בזום

כן!!!! מאז הקורונה חלק גדול מהקורסים ניתן ללמוד גם בזום. כולל קורס יסוד

את התטא הילינג פיתחה ויאנה סטייבל שיסדה גם את ארגון THINK – The ThetaHealing Institute of Knowledge . את ההסמכה שלי כמורה קיבלתי כשלמדתי אצלה באופן ישיר. התעודות שאני נותנת הן תעודות פורמליות ותיקניות של ארגון THINK שאני מוסמכת ומורשית ללמד מטעמו.

כל המורים בעולם הוסמכו על ידי ויאנה סטייבל מפתחת השיטה. כולם מלמדים את אותו הסילבוס, באותו פורמט של כמה ימים ברצף ובאותו רמת מחירים. אלו דרישות ההסמכה שעברנו. יחד עם זאת לכל מורה יש את האישיות שלו והאנרגיה שלו לכן חשוב לבחור מורה שמתחברים אליו רגשית ואנרגטית מעבר לבחירה שהיא על פי אזור המגורים, מועדי הקורסים ונתונים טכניים אחרים שמשפיעים על הבחירה. 

לימודי התטא הילינג בנויים משלושה קורסי ליבה ומעוד קורסים רבים בנושאים שונים ומגוונים.

קורסי הליבה עוסקים בכלים הבסיסים של התטא הילינג ומהוים תשתית לימודית לכל שאר הקורסים. בקורסי הליבה לומדים על יסודות השיטה ורוכשים כלים טיפוליים רבים וטכניקות מתקדמות.
קורסי הליבה הם: קורס יסוד, הקורס המתקדם, קורס חקירה לעומק. 

שאר הקורסים של התטא הילינג מתמקדים בנושאים מגוונים כגון מציאת היעוד שלנו והגשמתו (קורס משחק החיים), שיפור יכולות התקשור והחיבור לאנרגיית הבריאה (קורס הבורא ואני), התמקצעות בטיפול ועבודת התפתחות אישית עמוקה ויסודית (קורס אנטומיה אינטואיטיבית). ויש עוד קורסים רבים. חלקם אני מלמדת וחלקם לא. לפירוט על הקורס שאני מלמדת מוזמנים לקרא כאן באתר.

בקורסים של התטא הילינג לומדים את הכלים והטכניקות של התטא הילינג. בעיני, מי שרוצה לקחת את התטא הילינג ולהפוך אותו לעיסוק כדאי שיעשה גם את הקורסים המתקדמים ולא יסתפק רק בקורס יסוד.. 

לפי דעתי, כדי להפוך למטפלים מיקצועיים מומלץ להמשיך ולתרגל את התכנים ולא להסתפק רק בקורסים. להתאמן בכלים. לעשות החלפת טיפולים. לבוא להיות אסיסטנטים וללמוד את הקורסים המתקדמים של התטא הילינג.

אני מקפידה לאפשר לתלמידים שלי מרחב של למידה, תמיכה, חזרה על קורסים וכן מיפגשי סופרויז'ן אישיים – כל זה כדי שיוכלו להתפתח ולהתקדם מיקצועית

 

כדי ללמד תטא הילינג יש לעבור הסמכה להוראת השיטה ממי שיסדה ופיתחה את השיטה – ויאנה סטייבל. כך אני למדתי וכך גם כל המורים שמורשים ללמד תטא הילינג בכל העולם. 

כל הפרטים לגבי הדרישות המקדימות להוראת השיטה נמצאים באתר התטא הילינג הבינלאומי הרשמי  https://www.thetahealing.com/

.

 

דברו איתי, הכי טוב

כתבו לי ואחזור אליכם עם כל המידע הדרוש לבחירת הטיפול המתאים לך

גלול כלפי מעלה